رهبر هنر دوست

می گویند آقا قربانشان بروم ولی امر مسلمین این جهان و بلکه جهان دیگر؛ دغدغه های اصیل هنری دارند و صد البته چنان که دیده ایم و شنیده ایم در جام جهان نما؛ دستی در ادبیات و شعر ...رمان خوان حرفه های هستند و سینمای جهان را دقیق رصد می نمایند. شخصیت فرهنگی و روحیه هنری ایشان به خصوص دلبستگی معظم له به هنر موسیقی در پس شخصیت سیاسی مهجور مانده و ناشناخته ؛خلاصه این که هنر را قدر می دانند و هنرمند را اگرچه غیر متعهد به آرمان های والای انقلاب بر صدر می نشانند!!!از این رهگذر است که به نقل از مجید آقای مجیدی یکی از دلمشغولی های این روزهای رهبر بلافاصله پس از انرژی هسته ای این است که ای کاش فیلم بادبادک باز به زیبایی رمانش که شاهکار بودباشد!!! حالا به نظر شما ایشان نگران کدام صحنه ها هستند که خوب از کار در آمده یا نه؟  کدام صحنه ها اینقدر به دل آقا نشسته است؟

/ 4 نظر / 10 بازدید
عباس

سلام سایه! حب و بغض،افراط و تفریط،توهین و تقدیس. ما خیلی بدبختیم،به قول محسن نامجو اینکه زاده آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی! در میان پشت بام باش!

عباس

این وبلاگ یه دوسته،همون طور که تو هم یه دوستی: http://peiade.persianblog.ir/

سایه بیرنگ

جناب اقای عباس خان گل گلاب من که نفهمیدم کجای حرفم به کجای کی برخورده که مستوجب شماتت جنابعالی شدیم فقط لحن طنزم ایراد داره؟ببخشید یه دفعه دچارsense of humor زدگی شدم ...شما هم لطفآ یه نگاه به ویژه نامه "روزنامه جام جم" همین ماه یا تیر ماه بود گمانم بیندازید و ببینید غیر از این است که این حقیر نوشته ام یا نه بعدآ نظرات تنبیهی تان را از "وسط پشت بام"ابلاغ بفرمایید.ضمناَ جواب سوالم را بدهید اگر کتاب را خوانده و فیلم را دیده اید و اگر نه می توانید از رهبر هم بگیرید چه برسد به من !

عباس

به به! به به! من این ویژه نامه ای که شما گفتید را نخوندم،کتابو خوندم،فیلمم دیدم،فیلم که اصلا در حد کتاب نیست اما اگه بخوام به زور به سوال شما پاسخ بدم باید بگم از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب فیلم مشمول سانسور و تعدیل زیاد می باشد من جمله اظهار نظر پدر در مورد ملاها،صحنه تعرض فرید به حسن،میگساری پدر به افتخار فارغ التحصیلی پسرش و ..............!!! در کل به نظر این حقیرتر بهتر بود این فیلم ساخته نمی شد تا ولی امر مسلمین نیز مثل دیگران با همان تصاویر ذهنی و تخیل منحصر بفردشان کتاب را محفوظ می کردند.والسلام،خواهش می کنم این بحث تمام!