افاضات بی شرمانه!

 اظهارات بی شرمانه پدر عروس ریاست جمهوری محترم , یعنی اسفندیار رحیم مشایی مبنی بر اعلام "دوستی هزارباره"  با مردم اسرائیل ,خون ملت همیشه در صحنه مخصوصآ مجلس نشینان محترم و محترمه! -این کلمه در راستای لزوم جلوگیری از اختلاط بین زن و مرد آورده شد!- و البته بسیج دانشگاه تهران را چنان به جوش آورده است که آنان نامبرده را برای ادای توضیحات به مجلس  و اینان اسفندیار را به "استغفار هزارباره" بابت این سخنان بی شرمانه فراخواندند.اینجانب در راستای اعلام همکاری با این عزیزان اعلام می دارم که نامبرده هر چه سریعتر مراتب استغفار خود را به صورت کتبی آن هم در قالب دعای زیر به تمام روزنامه های کثیرالانتشار اعلام دارد در غیر این صورت حسابش با رستم دستان(خودم) است و گرز گران!

چنین گفت رستم به اسفندیار*                     که بنویس نه یک بار بلکه هزار!:

اللهم اغفر ذنوبی للاظهار المودت مع الاسرائیلون و السرائیلیات لعن الله علیهم من الصغیر و الکبیر فی الدنیا و فی لاخره ...ظلمت نفسی, ظلمت نفسی,ظلمت نفسی

می دم میراث فرهنگی مون رو ازت پس بگیرن بی غیرت اجنبی پرست!**

بعد از تحریر:

عباس آقای گل گلاب , ارادت داریم قربان! در صورت خواندن این مطلب ابتدا به صفحه ٢روزنامه همشهری امروز التفات فرمایید!

* اسفندیار رحیم مشایی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

** از تلفن های مردمی به نامبرده !

/ 2 نظر / 18 بازدید
دردانه

این که امروز میگه ما دوستیم فردا دوباره بهشون میگه قهرم قهرم تا صد سال !من نمیدونم چرا احضارش کردن چون این هم مثل پدر شوهر دخترش رو حرفهاش نمیشه حساب کرد.

عباس

سلام سایه عزیز! ما نیز متقابلا ارادتی خاص به شما داریم!(این جمع بستن نشانه ادب ما در محضر شماست!) بله! کم و بیش در جریان سخنان آقای مشایی و بازتاب و بازخورد این اظهارات هستیم! امیدوارم هزار باره به غلط کردن افتاده باشند! پی نوشت:علاقه شما به مباحث سیاسی می تواند عواقب وحشتناکی از قبیل فیلترینگ این وبلاگ داشته باشد! سایه جان! به عشق بپرداز!خلاصه سرت گرم کار خودت باشه! از ما گفتن آبجی!!!